O grze

Wyobraź sobie, że najbliższe spotkanie z kumplami rozpoczyna się zaczyna się od tego, że Twój najlepszy przyjaciel musi zadzwonić do mamy i poprosić ją o dobrą zagryzkę do wódki, bo właśnie szykuje się świetna imprezka. To jednak jeszcze nic, ponieważ kolejny znajomy musi powiedzieć swojej dziewczynie kucharce, że beznadziejnie gotuje, a Ty tymczasem malujesz sobie wąsy czerwonym i niezmywalnym markerem.Jeszcze ciekawiej będzie wówczas, kiedy największy paker na imprezie będzie musiał udawać łaszącego się kotka, a najbardziej urodziwa dziewczyna w towarzystwie zatańczy lap dance na kolanach swojej siostry. Będzie jeszcze śmieszniej gdy Twój kumpel wyzna Ci miłość i pocałuje czule w czoło.

Prawda czy Wyzwanie to rewelacyjna gra towarzyska, niezwykle popularna i uwielbiana w wielu krajach na całym świecie. Jej pierwowzór polegał na kręceniu pustą butelką, a następnie na zlecaniu wskazanej osobie różnego rodzaju, niekiedy szalonych zadań lub też na zadawaniu czasem bardzo prywatnych pytań, na które koniecznie trzeba było odpowiadać zgodnie z prawdą.

Dzięki internetowej wersji tej świetnej gry towarzyskiej masz niepowtarzalną możliwość wybierania, jak i losowania osoby, które mają za zadnie mówić prawdę lub podejmują się wyzwania. Można przy tym korzystać z dostępnej puli pytań i wyzwań lub też dodawać własne dostosowane do specyfiki danej grupy, nawet jeśli wydają się fantazyjne i zwariowane. Własna pula pytań i wyzwań to rewelacyjna okazja, aby poznać własnych znajomych jeszcze lepiej i sprawdzić ich zachowanie w najbardziej nawet ekstremalnych sytuacjach.